tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

środa, 25 maja 2011

Przewodnik po Maroku


Chcecie pojechać do Maroka? Marzą Wam się wakacje w kurorcie lub wręcz przeciwnie - chcecie ruszyć w niestandardową podróż? Zobaczcie możliwości zwiedzania Maroka w nowym serwisie Przewodnik po Maroko!

Agadir MarokoW folderach z wyjazdami do krajów egzotycznych Maroko przedstawiane jest tak jak na zdjęciu obok. Promowany jest głównie Agadir. Chcesz zwiedzić coś więce?

Pod adresem maroko.praktycznyprzewodnik.com możesz poznać regiony i miasta tego afrykańskiego państwa. Nie zabrakło praktycznych porad i ciekawostek. Skorzystasz również z interaktywnej mapy Maroka. Znajdziesz też informacje o tym, z jakim biurem podróży można jechać do Maroka.

Serwis powstaje we współpracy z zaprzyjaźnionym serwisem Paragon z Podróży www.paragonzpodrozy.pl. Jego autorzy Patryk Świątek i Bartek Szaro zwiedzili Maroko i odkryli jego atrakcje turystyczne nie zawsze dostępne dla zwykłego turysty.
Sprawdź!

PS. Zostało jeszcze trochę rzeczy do dopracowania, ale zdecydowaliśmy się dać Wam do ręki przewodnik już teraz. Gorąco zachęcamy do zgłaszania błędów, pomysłów i wskazówek oraz własnych relacji do przewodnika!


Brak komentarzy: