tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

wtorek, 16 sierpnia 2011

Pierwszy numer YouGO! Magazine już dostępny


Kochani! Rozwijamy się! Zapraszamy Was do przejrzenia naszego nowego magazynu o podróżach. Zachęcamy do współpracy.

Wyspy greckie to główny temat premierowego numeru magazynu turystycznego YouGO! Magazine. Wewnątrz elektronicznej publikacji znajdują się relacje z podróży i artykuły inspirujące do ciekawych wycieczek.

Magazyn o podróżachMagazyn dostępny jest na stronie YouGO.pl/magazine. Można go pobrać na swój komputer lub przeglądać online. Każdy, kto nie chce przegapić kolejnego wydania, może zostać fanem na Facebooku lub zapisać się na newsletter. W numerze przeczytać można artykuły:
- Wyspy greckie, czyli jak odpocząć na Zakynthos, Korfu i Kos
- Kobieta w podróży, czyli Panie Redaktor EksMagazynu polecają
- Kraków: zwiedzamy nowe Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK i sprawdzamy jak tanio się wyżywić
- Relacje z pięknej Italii uczestników konkursu "Moja podróż do Włoch"
- Selekcję nowych przewodników turystycznych
- Marta Kościelska o Indiach
- W kąciku enoturystycznym zwiedzamy Dolinę Wachau
- Atrakcyjne konkursy z nagrodami

Pojawienie się wydawnictwa to efekt długiej pracy zespołu firmy YouGO!, która mieści się w Krakowskim Parku Technologicznym. Dzięki działalności w Inkubatorze Technologicznym przy Al. Jana Pawła II w Krakowie spółka rozwija skrzydła i już wkrótce zaprezentuje kolejne innowacyjne rozwiązania na polskim rynku turystyki i IT. - Jesienią zaprezentujemy nowoczesny portal, który skupia się na potrzebach turystów planujących podróż - mówi Grzegorz Pękała, odpowiedzialny za rozwój firmy. - Serwis uzupełni wygodna aplikacja mobilna, która przyda się na szlaku i poza nim. A to dopiero początek naszych niespodzianek. Polacy zasługują na dobre centrum informacji o podróżach.

YouGO! Magazine już teraz zgromadził wokół siebie grono współpracowników, którzy codziennie polecają interesujące miejsca i wydarzenia czytelnikom w serwisach internetowych spółki. Zespół poszukuje kolejnych autorów do współpracy i równolegle rozwija specjalistyczne vortale tematyczne oraz społeczność w Facebooku pod nazwą Praktyczny Przewodnik.

Brak komentarzy: