poniedziałek, 5 grudnia 2011

Karta na Plus 2012 [katalog, promocje]


Zobacz:
Karta na Plus 2014
Karta na Plus 2013


Karta na PlusPojawiła się już możliwość zakupu Karty Na Plus 2012. Jak co roku, obowiązuje promocja dla dotychczasowych posiadaczy kart, którzy mogą kupić dwie w cenie jednej.

Promocja na koniec 2012 roku! Tylko 29 złotych za kartę!

Pomysłem na tanie posiłki i usługi w Krakowie wszelkiego rodzaju jest nabycie Karty na Plus. Dzięki niej w restauracjach, barach, pubach czy klubach możesz zjeść dwa dania w cenie jednego (plus symboliczny 1 złoty). Przygotowano także różne inne zniżki w stolicy Małopolski i województwie. Możesz skorzystać z propozycji ośrodków sportowych, sklepów i salonów piękności. Koszt karty zwraca się już po kilku wizytach w restauracji.

Jako prezent na Mikołaja lub pod choinkę? Karta na Plus 2012 to może być prezent dla każdego, kto lubi dobrze zjeść lub zabawić się na mieście lub w Małopolsce. Przygotowano też wersję limitowaną ze specjalną okładką z kokardką, dzięki czemu katalog nie wymaga pakowania. Wartość dla obdarowanego może sięgnąć kilkuset złotych (lub więcej), w zależności od tego, jak bardzo używać będzie Karty.

Promocje

Zestaw dla posiadaczy Karty na Plus 2011 to komplet: 2 karty rabatowe wraz z katalogiem - przewodnikiem po promocjach.
Dostępny jest wyłącznie w biurze Wydawnictwa dla posiadaczy KNP 2011 za jej okazaniem (jedna KNP 2011 upoważnia do zakupu jednego zestawu 1+2).

Gdzie kupić Kartę na Plus?

Biuro handlowe: ul. Wielicka 25, II p. pok. 26, Kraków
Godziny otwarcia: od pon. do pt. w godzinach 9.00 - 16.00
Płatność w biurze tylko gotówką.

Telefon: 12 341 61 11
E-mail: info@kartanaplus.pl

Brak komentarzy: