niedziela, 19 lutego 2012

Busem przez świat 2012


Studenci znowu ruszają na podbój świata! W te wakacje ekipa Busem przez świat dotrze do Ameryki. Patronujemy tej wyprawie.

AMERICAN DREAM TRIP 2012 rusza w drogę 1 lipca, a przygoda kończy się po trzech miesiącach - 30 września. Trasa wiedzie przez Kanadę, USA i Meksyk i liczy koło dwudziestu tysięcy kilometrów.

Studenci z Wrocławia dwa lata temu kupili starego busa za dwa tysiące złotych, przemalowali go i ruszyli przez Europę na podbój Portugalii. Dziś ich tropem podążają kolejni młodzi ludzie. Odwiedzili już 28 państw i przeżyli mnóstwo przygód. Tego lata ekipa Busem przez Świat, którą obecnie stanowią studenci z całej Polski w wieku od 20 do 25 lat, uda się w podróż przez Amerykę Północną - Kanadę, USA i Meksyk.Busem przez Świat
American Dream Trip 2012 będzie okazją do nakręcenia filmu “Jakie jest Twoje marzenie?”, w którym załoga Busa pytać będzie spotkane osoby o ich marzenia. Wśród atrakcji jest też możliwość śledzenia na żywo w Internecie aktualnego położenia Busa. Zespół można wesprzeć zamawiając pocztówkę z Ameryki i dzięki temu dołożyć się na litr paliwa do busa - więcej na www.busemprzezswiat.pl

YouGO! i Praktyczny Przewodnik dołączyły do grona patronów medialnych wyprawy. Będziemy na bieżąco śledzić przygotowania i przebieg wyprawy po Ameryce.

Brak komentarzy: