poniedziałek, 30 kwietnia 2012

Przewodnik: Riwiera Francuska (Bezdroża)


Lazurowe Wybrzeże, czyli prawie dokładnie Riwiera Francuska, to miejsce, które jednoznacznie kojarzy nam się z szykiem, wypoczynkiem i słońcem. Gdzie leży ten obszar, co zwiedzić? O tym w przewodniku, który właśnie wydało wydawnictwo Bezdroża.

Riwiera Francuska Przewodnik

Riwiera francuska. Zamki, mariny, winnice.


Przewodnik rekreacyjny.

Autor: Krzysztof Bzowski

Liczba stron: 240

Wydawnictwo Bezdroża
Wydanie 1, 2012/04


Riwiera Francuska to Lazurowe Wybrzeże w Prowansji oraz części Langwedocji i Roussillon. Są tu rozmaite atrakcje turystyczne - zarówno piaszczyste plaże i wakacyjne kurorty, jak również miasteczka pamiętające czasy średniowiecza, zamki, kościoły. Można zwiedzić wioski w górach, mariny nad morzem, zobaczyć atrakcje przyrody oraz wytwory ręki człowieka. Czy trzeba długo zachęcać? Spójrzcie na okładkę i zajrzyjcie do spisu treści tego przewodnika. Udane wakacje zapewnione.

Krzysztof Bzowski ukończył historię na UJ. Lubi dawne polskie kresy. Wspiął się też na góry w Karpatach Wschodnich. Często zagląda do państw za naszą południową granicą. Nie są mu obce także Francja, Półwysep Iberyjski, Afryka i Turcja.

Zamów przez internet >>

Masz zdjęcia z Riwiery Francuskiej? Pochwal się i wygraj nagrody!
Dodaj relację do naszego konkursu na pomysł na długi weekend i zdobądź upominki >>

Hotele na Lazurowym Wybrzeżu

Poznaj najlepsze oferty noclegów na Riwierze Francuskiej / Lazurowym Wybrzeżu w porównywarce noclegowej www.hotgo.pl >>Brak komentarzy: