wtorek, 31 lipca 2012

Przewodnik mobilny na smartfony z Androidem


Miło mi poinformować, że wydaliśmy przewodnik mobilny na telefony ze smartfonem. YouGO! Mobile powstało na razie w wersji Beta, dlatego proszę Was o zgłaszanie wszelkich napotkanych błędów. Na dobry początek możecie zwiedzać z nami Kraków, Barcelona i wyspę Gran Canaria, bo je dość dobrze opisaliśmy w YouGO! Baza miejsc powiększa się jednak każdego dnia, do czego przyczyniacie się Wy dodając miejsca przez portal turystyczny www.yougo.pl


YouGO! Mobile to interaktywny przewodnik na nowoczesne telefony komórkowe, który na bieżąco obserwuje położenie użytkownika aplikacji i wskazuje na mapie interesujące atrakcje turystyczne w pobliżu aktualnej lokalizacji. Turysta może rozwinąć opis obiektów i szybko dowiedzieć się więcej o historii miejsca, cenach biletów czy godzinach otwarcia.

Plany rozwoju aplikacji obejmują m.in. możliwość pobierania tras stworzonych przez użytkowników oraz tworzenie tras „w locie” przez aplikację na podstawie naszych preferencji.

YouGO! Mobile dostępny jest na smartfony z systemem Android. Aplikację ściągnąć można za darmo z Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.yougo.mobile

Android Przewodnik turystyczny


Do korzystania z aplikacji potrzebne jest połączenie z Internetem. Wkrótce zaproponuję Wam kolejne przewodniki, które będziecie mogli "wziąć" za granicę i nie płacić nic za przesył danych w roamingu.

Sprawdźcie też nasze aplikacje do nauki języków:Jakie aplikacje przydałyby się Wam na telefonie?
Do jakich miejsc potrzebujecie przewodnika na smartfonie?
Może zrobimy taki przewodnik razem?
Napisz! kontakt@yougo.pl

Brak komentarzy: