wakacje >> tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> nauka języków obcych >> rozmówki językowe

sobota, 1 grudnia 2012

Karta na Plus 2013


ZOBACZ TEŻ:
Już jest Karta na Plus 2014 >>


Karta na Plus
Promocje na jedzenie i picie, zwiedzanie, sport i rozrywkę - to wszystko daje Karta na Plus 2013, a nawet więcej. Jeśli mieszkasz w Krakowie lub planujesz wycieczkę do Małopolski, sprawdź tę ofertę i zobacz ile możesz zyskać. Idąc do kilku restauracji w roku koszt karty zwróci Ci się z nawiązką.

Co to jest Karta na Plus 2013?

Zamawiając kartę wraz z katalogiem otrzymujesz plastikową wizytówkę, na której odwrocie wylistowane są numery obiektów honorujących Kartę na Plus. W katalogu możesz wyszukać interesującą Cię restaurację i zasady promocji. Jedną z najczęściej udzielanych promocji "na pierwszą wizytę" jest danie główne za złotówkę dla osoby towarzyszącej (Ty płacisz normalnie). Kolejne wizyty w lokalu dają przeważnie rabat. Wszystkie szczegóły znajdziesz w katalogu (jest niżej).

Ile kosztuje Karta na Plus?

Cena karty na rok 2013 to 55 zł 35 zł PROMOCJA - SPRAWDŹ W SKLEPIE WYDAWCY KARTY!. Można także kupić kartę taniej, jeśli posiadasz kartę z roku 2012 (dwie w cenie jednej).

Promocje z Kartą na Plus 2013

Katalog promocji w Krakowie i Małopolsce podzielony jest na kilka działów:
  • kulinaria
  • rozrywka
  • wypoczynek (sport i rekreacja, np. stoki narciarskie w Małopolsce)
  • usługi (zdrowie i uroda)
  • zakupy


Lista restauracji i partnerów Karty na Plus Oto indeks miejsc, w których skorzystacie ze zniżek i promocji w edycji 2013
Kraków Promocje
Kraków Zniżki
Karta na Plus 2013
Kraków Tanio
Interesuje Cię ta oferta? Przejdź do sklepu internetowego i zamów swoją kartę >>


 

Brak komentarzy: