tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> nauka języków obcych >> rozmówki językowe

sobota, 31 sierpnia 2013

Wygraj 10 000 zł w akcji Groupon Starter "Razem możemy więcej"


Wielokrotnie pisałem w tym blogu podróżniczym, jak dobry wpływ na rozwój turystyki, podtrzymywanie regionalnych tradycji oraz pielęgnację najcenniejszych dla nas wartości, mają małe inicjatywy każdej i każdego z nas. Wszyscy dobrze kojarzymy takie akcje jak Szlak Renesansu czy Szlak Rzemiosła, które powstały w wyniku działalności niewielkich, ale pełnych pasji, organizacji lokalnych.

Teraz z pomocą w rozwoju lokalnych społeczności przychodzi Groupon Starter. Serwis starter.groupon.pl przypomina, że dzięki naszej zbiorowej sile możemy zmieniać otoczenie na lepsze. Teraz możesz zrobić coś dobrego dla siebie i dla innych dzięki dotacji, którą ufunduje Groupon. Do 1 września 2013 roku każdy może zgłosić swój pomysł na akcję prowadzącą do pozytywnych zmian w swoim mieście lub osiedlu i otrzymać grant 10 000 zł na jej realizację.


A co jeśli nie jesteś organizatorem i nie palisz się do samodzielnego prowadzenia akcji? Możesz zachęcić innych oraz po prostu wymyślić ciekawy produkt lub usługę, dzięki której żyłoby Ci się lepiej. Jeśli masz pomysł na lokalną ofertę (zniżki, nowości itp.), o której marzysz od dawna, również zgłoś ją na stronie Groupon Starter. Jeśli wygrasz, skorzystasz z niej w pierwszej kolejności i to za darmo.

Szczegóły konkursu


Konkurs inicjatyw Groupon Starter ma dwa oblicza:
1) na inicjatywy społeczne
2) na najciekawsze pomysły na oferty lokalne.


Kto może wziąć udział: mieszkańcy Krakowa, Poznania, Łodzi, Aglomeracji Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot), Warszawy i Wrocławia

Co zrobić: do 1 września 2013 na stronie Groupon Starter składasz aplikację w części „Inicjatywa” lub „Oferta” -> starter.groupon.pl

Kto wygra: zgłoszenie zostanie ocenione przez jury, a w przypadku pozytywnej decyzji w II etapie czeka je otwarte głosowanie. Jego efektem będzie:
1) INICJATYWY - Sześć najwyżej ocenionych projektów otrzyma granty w wysokości 10 000 zł.
2) OFERTY - Pomysłodawcy najwyżej ocenionych propozycji ofert jako pierwsi będą mogli z nich skorzystać za darmo.

>> Dodaj zgłoszenie na starter.groupon.pl teraz!

Powodzenia!


Brak komentarzy: