sobota, 1 lutego 2014

Praca w Ryanair, praktyki w YouGO!/Tweeba


Dwie propozycje dla tych, którzy są zdecydowani na szukanie pracy poza granicami Polski, oraz dla tych, którzy jeszcze tu studiują i chcieliby rozwinąć się w swoim czasie wolnym.

Rekrutacja do Ryanair 2014

Rekrutacja Ryanair

8 lutego w Dublinie Ryanair organizuje dzień otwarty. Będzie to okazja do zdobycia pracy. Do przybycia na spotkanie Ryanair zachęca do zgłoszenia się na dzień otwarty między innymi darmowym śniadaniem i voucherem na tanie loty na swoich pokładach za 150 euro.

Nowi pracownicy poszukiwani są do działów informatyki (m.in. produkować będą aplikacje mobilne) oraz marketingu internetowego.

Jeśli marzy Ci się praca u europejskiej linii lotniczej, być może to właśnie ta okazja?
Zobacz szczegóły w poście Praca w Ryanair Dublin >>


Praktyki w Polsce

Praca Mobile

Portal turystyczny YouGO! oraz Tweeba Aplikacje Mobilne zapraszają studentów filologii (różne języki) oraz turystyki i rekreacji do rozwoju osobistego przy tworzeniu aplikacji mobilnych dla podróżników i apek z kursami językowymi.

Działamy nad nowymi przedsięwzięciami internetowymi i mobilnymi, do których poszukujemy młodych ludzi skłonnych poświęcić odrobinę swojego czasu wolnego na rozwój swoich umiejętności razem z nami. To cenne doświadczenie, więc warto dowiedzieć się więcej >>


Powodzenia!

Brak komentarzy: