gdzie na wakacje? >> tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> nauka języków obcych >> rozmówki językowe

środa, 1 października 2014

Nowa, jakby lepsza karta kredytowa Wizz Air i Raiffeisen Polbank


189 złotych na dobry początek i 4% cashbacku na potem to korzyści oferowane przez Raiffeisen Polbank i tanie linie lotnicze Wizz Air pod postacią nowej karty kredytowej. Jeśli często podróżujesz samolotem to ten program lojalnościowy może dać Ci szereg korzyści.

Wizz air karta

Kasa na start, udział w klubie i cashback
Na początek otrzymujemy 50 zł (jako 500 punktów) za aktywowanie karty kredytowej MasterCard Wizz Air w Raiffeisen Polbank.

Do tego bezpłatne członkostwo w Wizzair Discount Club, czyli programie lojalnościowym linii lotniczej, który normalnie kosztuje 139 zł. Dzięki niemu bilety dla osoby z tym członkostwem są zwykle co najmniej 45 zł niż dla osoby bez członkostwa. Duża oszczędność!

Potem od każdej transakcji kartą gromadzimy 4% jej wartości (za zakupy na Wizzair.com, czyli 5 zł = 2 punkty) oraz 2% za inne zakupy (5 zł to jeden punkt). Premia gromadzona jest jako punkty, które następnie możemy przenieść na konto w systemie rezerwacyjnym Wizzair. Minimum trzeba przelać 100 punktów i wolno to robić pełnymi dziesiątkami. Punkty są ważne przez rok, a potem wygasają. Te dwa ostatnie punkty to chyba jedyne mankamenty karty, choć nie powinny mieć większego wpływu.

Zalety karty kredytowej
Karta Wizz Air daje też korzyści jak typowa karta kredytowa - umożliwia odroczenie płatności za produkty i usługi. Karta zwykle ma być dostępna dla osób osiągających co najmniej 1200 zł dochodu. Jeśli zapłacisz nią 4 razy w miesiącu to unikniesz opłaty miesięcznej 4,50 zł. Jeśli średnio miesięcznie wydasz nią 1000 zł to nie będziesz płacić też 79 zł opłaty rocznej. Szczegóły są wymienione w tabeli opłat i prowizji, a spytać o to można także konsultanta, który oddzwania po wypełnieniu wniosku o kartę. Dowiedz się więcej i złóż wniosek o kartę kredytową Wizz Air.

PS. Jeśli nie chcesz "kredytówki" to możesz wybrać kartę debetową Wizz Air. Daje ona członkostwo w Wizz Discount Club (0 zł zamiast 139 zł), mimo iż zakupy kartą nie powodują naliczenia punktów na wizzair.com. Karta debetowa może być wydana do dowolnego rachunku z oferty Raiffeisen Polbank. Jeśli to ta karta Cię interesuje, również skorzystaj z powyższego linka.

Udanych - jeszcze tańszych! - lotów z Wizz Air. Ja już wsiadłbym kolejny raz do samolotu...

Brak komentarzy: