tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

niedziela, 22 lutego 2015

Hit Lata 2015 - Targi Lato 17-19 kwietnia


XX Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2015 już 17-19 kwietnia, a więc niedługo przed weekendem majowym. Warto przybyć do Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska w Warszawie, aby rozpocząć sezon letni na Mazowszu, zaplanować wakacje i podróże po Polsce lub świecie. Zwiedzający wybiorą Hit Lata - najciekawszą ofertę tej edycji targów. Będzie też konkurs na najlepsze hasło promujące Targi Lato z cenną nagrodą - pobytem-niespodzianką dla dwóch osób. W ramach przygotowanych atrakcji będą występy zespołów tanecznych i wokalnych oraz pokazy sportowe. A to tylko fragment oferty, którą przygotowują organizatorzy.

Targi Lato 2015

Wydarzenie skierowane jest do osób poszukujących pomysłu na letnie wakacje 2015, długi weekend lub krótszy wyjazd weekendowy, a także interesują ich ciekawe miejsca w kraju i za granicą, które warto odwiedzić samodzielnie, z rodziną bądź przyjaciółmi. Regionem Partnerskim XX Targów Lato jest ponownie Mazowsze. Oferty prezentowane podczas targów dotyczyć będą jednak całego świata. Propozycje w Polsce pokażą gminy, powiaty, miasta, regiony, hotele, pensjonaty, uzdrowiska, a także obiekty i szlaki turystyczne oraz lokalne stowarzyszenia. Biura podróży przygotowali informacje o wycieczkach po Polsce i zagranicznych. Dla osób organizujących wakacje na własną rękę, przydatne będą książki i przewodniki od wydawnictw turystyczno-podróżniczych oraz oferty przewoźników. Dla miłośników dwóch kółek zorganizowany zostanie Event Rowerowy na stoisku Green Velo - będzie sporo zabawy i gier sportowo-rekreacyjnych. Wszystko po to, aby zainteresować Was podróżą przez Wschodni Szlak Rowerowy. Dzieci będą mogły bawić się też w „Bajkowym Świecie”.

Oprócz wspomnianego konkursu na Hit Lata i hasło promocyjne targów, zorganizowanych zostanie wiele konkursów na stoiskach wystawców. Z pewnością przygotują wartościowe nagrody.

Równolegle z Targami Lato odbędą się IV Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia oraz III Targi Agroturystyka. Będzie więc można poznać smak regionalnych przysmaków i trunków z różnych części Polski, a także znaleźć miejsce na wypoczynek blisko natury.

Patronat Honorowy nad Targami Lato 2015 sprawują: Tomasz Jędrzejczak - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki; Adam Struzik - Marszałek Województwa Mazowieckiego; Rafał Szmytke - Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Paweł Niewiadomski - Prezes Polskiej Izby Turystyki.

Polecamy i zapraszamy! Szczegóły na www.targilato.pl

Brak komentarzy: