tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

wtorek, 24 lutego 2015

VII Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu 2015


Już w najbliższy weekend VII Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu - zapraszamy do Hali Stulecia od 27 lutego do 1 marca. Co będzie się działo podczas targów? Spotkania z podróżnikami, oferty wakacji 2015 oraz spotkania z kuchnią i kulturą świata. A to nie wszystko. Mamy dla Was wejściówki - sprawdź poniżej!

Targi turystyczne Wrocław

Znani podróżnicy we Wrocławiu

Targi turystyczne dają możliwość aktywnego spędzenia czasu w gronie rodziny i znajomych, jak również są okazją do nawiązania nowych kontaktów. Wśród zaproszony gości są:
- Beata Pawlikowska - podróżniczka i dziennikarka, którą znacie z wielu książek i audycji,
- Aleksandr Doba, Podróżnik Roku "National Geographic USA", pierwszy człowiek, który samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z Afryki do Ameryki Południowej,
- Krzysztof Wielicki, zdobywca najwyższych gór świata,
- Nela, ośmioletnia reporterka i podróżniczka, która opowie o wyprawach okiem dziecka.

Podróżnicy

Atrakcje targów turystycznych

Jak wszyscy dobrze wiemy podróże łączą się nie tylko z poznawaniem nowych miejsc, ale także kosztowaniem smaków, dlatego też Festiwal Kulinarny na czele z Josephe Seeletso, byłym jurorem w Top Chef, zabierze nas w podróż na różne kontynenty. Dla osób lubiących odpoczywać przy lampce wina oferujemy warsztaty somelierskie. Na niemałej powierzchni zaprezentuje się także Strefa Kultury, dzięki której będzie okazja do zapoznania się z ofertami muzeów wrocławskich.

Oprócz tego, jak co roku będzie możliwość wsłuchania się w wiele ciekawych opowieści, najróżniejszych osobistości na Festiwalu Podróżników. To właśnie oni uświadamiają nam, że do podróżowania niepotrzebne są pieniądze, a jedynie upór, motywacja i chęci.

A co dla najmłodszych miłośników podróżowania? Fundacja Nami zaprasza dzieci na spotkanie z kulturą japońską (pokazy i warsztaty origami, kaligrafia, pokazy sztuki walki). Będą też trzy dinozaury wraz z ogromnym jajem. Gdy dorośli będą zwiedzać stoiska z ofertami wycieczek i wakacji w Polsce oraz za granicą, dzieci będą mogły pozostać pod opieką animatorów prowadzących konkursy i pokazy edukacyjne!

Oferty biur podróży

Targi Turystyczne
Przez cały czas trwania imprezy ponad 150 wystawców będzie gotowych, aby odpowiedzieć Państwu na pytania dotyczące rejonów Polski i świata. Różnego rodzaju konkursy, w tym wyjazdy wakacyjne oraz rejsy statkiem. Wiele atrakcji i niespodzianek, a to wszystko w jednym miejscu.

UWAGA! Szybki konkurs turystyczny. Mamy dla Was 5 wejściówek na MTT Wrocław 2015. Wystarczy do północy 24 lutego przesłać poprzez formularz kontaktowy http://www.yougo.pl/kontakt przesłać swoje dane kontaktowe. Kto pierwszy ten lepszy!

Więcej na www.mttwroclaw.pl oraz www.facebook.com/mttwroclaw

Mapa Wrocław - Hala Stulecia

Wrocław Mapa


Wybierasz się? Daj znać jak było!Przewodnik po Wrocławiu
Wrocław


Pomysły na długie weekendy 2015
Długi weekend 2015


Wakacje 2015 - poznaj pomysły na wakacje
Wakacje 2015

Brak komentarzy: