tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

środa, 11 marca 2015

Targi Lato 2015 coraz bliżej! [oto atrakcje]


Jubileuszowa XX edycja Targów Turystyki i Wypoczynku Lato 2015 - wielki kiermasz turystyczny - już między 17 a 19 kwietnia. Warto odwiedzić Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie, bo czeka na Ciebie moc atrakcji - zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Oto wstępny program imprezy, którą organizuje firma MT Targi Polska.

Lato 2015

Lato 2015 dla Ciebie
Zarówno to astronomiczne, jak i imprezowe, lato 2015 nadchodzi coraz większymi krokami. Wszystkie osoby ciekawe świata i miłośnicy podróży powinni zaplanować w swoim kalendarzu oba te okresy - czas na wakacje, a co chyba istotniejsze teraz - czas na przygotowanie się do wakacji. W drugiej połowie kwietnia, zapewne już w wiosennej atmosferze będzie można zasięgnąć wiedzy o zakątkach Polski i naszego globu, a także poznać atrakcje turystyczne. Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2015 to świetna okazja, aby w jednym miejscu przejrzeć ofertę biur podróży, a także dopytać ich przedstawicieli, dokąd wybrać się z rodziną lub przyjaciółmi w wakacyjne weekendy. Wystawcy zaprezentują ofertę turystyczną i kulturalną regionów, miast i gmin.

Poznasz atrakcje turystyczne Mazowsza
Regionem Partnerskim Targów Lato ponownie jest Mazowsze. Podczas targów zainaugurowany zostanie sezon letni, a przedstawiciele regionu będą zachęcać do eksplorowania różnorodnych zakamarków mazowieckich terenów. Towarzyszyć temu będą liczne atrakcje, takie jak akrobacje i pokazy rowerowe, które wykona Krystian Herba, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. Poza tym będzie można zobaczyć pokaz iluzjonisty i wziąć udział w kursie pierwszej pomocy.

Dla młodych turystów
Na najmłodszych uczestników targów czekać będą kolorowe wozy, które zabiorą dzieci w Czarodziejski Bajkowy Świat. Ten specjalny tabor promuje Suwalszczyznę, której historię, legendy i piękno będzie można poznać poprzez zabawę. Baśniowy szlak prowadzi z Suwałk przez Rutkę Tartak, Bakałarzewo, Nową Wieś, Sejny, Puńsk oraz Kopiec koło Sztabina.
Udział w targach zapowiedziało również Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie, które pozwala dzieciom i dorosłym przenieść się w krainę bajkowych fantazji, marzeń i snów pełnych niespodzianek. Ta instytucja kultury inspiruje do sięgania po literaturę, a także pomaga pielęgnować pozytywne wartości.
Na Targach Lato obecność planuje także Wytwórnia Filmowa Semafor z Łodzi.

Wygraj w konkursach z nagrodami
W trakcie całego weekendu będzie można wziąć udział w konkursach, które będą organizowane na stoiskach wystawców. Tradycyjnie też odwiedzający wybiorą Hit Lata, czyli najlepszą ofertę turystyczną. Będzie można także wystartować w konkursie na najlepsze hasło promujące Targi Lato.

Tradycyjne i ekologiczne smaki
Równolegle z Targami Lato odbędą się IV Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia oraz III Targi Agroturystyka. Będzie więc można poznać smak regionalnych przysmaków i trunków z różnych części Polski, a także znaleźć miejsce na wypoczynek blisko natury.

Targi Lato 2015 - informacje praktyczne
Wstęp na targi jest bezpłatny. Wydarzenie będzie otwarte piątek w godz. 10:00-17:00, w sobotę 10:00-18.00 i w niedzielę 10:00-16:00.
Więcej informacji oraz regulaminy konkursów znajdują się na: www.targilato.plPolecamy nasze artykuły związane z wakacjami:

Wakacje 2015
Wakacje 2015


Długie weekendy 2015
Długi weekend 2015

Brak komentarzy: