tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Wakacje w Iranie - zaplanuj na Targach Lato 2015


Iran jest krajem partnerskim jubileuszowych 20. Targów Turystyki i Wypoczynku Lato 2015, które odbędą się już w tym tygodniu w Warszawie. W dniach 17-19 kwietnia będziemy mieć okazję poznawać oferty turystyczne z Polski i zagranicy. Stowarzyszenie Transportu Powietrznego oraz Agencji Turystycznych Iranu będą promować ofertę swojego kraju. Zapraszamy do Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska w Warszawie.

Iran Wakacje

– Polacy coraz więcej podróżują i coraz częściej szukają nietypowych miejsc wypoczynku. Możliwość bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami firm irańskich z pewnością pomoże zachęcić odwiedzających, żeby w bliższej lub dalszej przyszłości wybrali się na wycieczkę w ten region świata – mówi Andrzej Kozłowski, wiceprezes zarządu firmy MT Targi Polska, organizatora Targów Lato. Dodatkową atrakcją na targach będą występy zespołu Esfahan Naghme, który wykonuje tradycyjną muzykę z różnych regionów Iranu.

Iran cieszy się coraz większą popularnością wśród turystów z Europy Zachodniej. Ten bliskowschodni kraj o ponad czterech tysiącach lat wspaniałej historii uznawany jest za kulturalne centrum regionu. Prężnie rozwija się tam też baza noclegowa, budowane są hotele różnej kategorii, a mieszkańcy słyną z gościnności i otwartości. Choć odległy kulturowo, Iran ma wiele zabytków wartych obejrzenia. Na liście najciekawszych miejsc znajdują się m.in. ruiny starożytnego Persepolis, most Khaju i Plac Imama w Isfahanie czy Różowy Meczet w Shiraz. Coraz większym zainteresowaniem turystów cieszy się Wyspa Kish w Zatoce Perskiej, nazywana przez Irańczyków Małym Dubajem.

Na targi przyjadą przedstawiciele 10 firm zrzeszonych w Stowarzyszeniu. Będą to zarówno agencje zajmujące się obsługą turystyki przyjazdowej, jak i hotele. Celem ich obecności jest promocja kraju, zachęcenie turystów do odwiedzenia Iranu, a także rozmowy z potencjalnymi polskimi partnerami. Nie bez znaczenia jest fakt, że uzyskanie wizy jest coraz łatwiejsze, a władze deklarują chęć dalszego uproszczenia procedur wizowych. Jednym słowem Iran otwiera się na turystykę.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.targilato.plZobacz także te nasze posty o wakacjach:

Wakacje 2015
Wakacje 2015


Długie weekendy 2015
Długi weekend 2015

Brak komentarzy: