tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

wtorek, 26 lipca 2016

Najlepsze polskie plaże - ranking tworzony przez wczasowiczów


Każdy z nas lubi sprawdzone wcześniej miejsca na urlop, prawda? Ale co roku chcemy też spróbować czegoś nowego – w końcu wakacje to wymarzony okres na testowanie nie odwiedzonych dotąd terenów, rozwijanie nowoodkrytych pasji oraz podróży w nieznane. Zazwyczaj jednak dobrze jednak zasięgnąć chociaż trochę informacji o celu naszej wycieczki. Jeśli właśnie szukasz wiadomości o ciekawych polskich plażach, sięgnij po ranking tworzony przez plażowiczów. Kto da Ci lepszą rekomendację niż wczasowicze, którzy przetestowali piasek i infrastrukturę wypoczynkową pod każdym kątem?

Gdzie znaleźć oceny plaż?

Aby poznać najlepsze plaże w Polsce, zajrzyj na www.rankingplaz.pl tworzony na podstawie opinii internautów. W ubiegłym roku dodali oni prawie 250 000 ocen, 8 600 komentarzy oraz ponad dwieście własnych fotografii. Plaże można oceniać w ramach 11 kryteriów. w tym: czystość plaży, dostępność i czystość toalet, ilość miejsca na wypoczynek, atrakcje dla dzieci, oferta gastronomiczna, możliwość przychodzenia z pupilami, wypożyczalnie sprzętu oraz zasięg wi-fi. Wszystkie opisy zawierają też dane geolokalizacyjne i parametry takie jak długość, szerokość, odległość od centrum miejscowości, a także obecność molo. Wpisy okraszone są zdjęciami, które… poruszają się – warto sprawdzić jak zastosowano technikę cinematography w praktyce. Poczujecie prawdziwy klimat poszczególnych plaż!

Najlepsze polskie plaże

Notowanych aktualnie jest ponad siedemdziesiąt plaż, spośród których na czoło wysuwają się te w Świnoujściu (wygrywa praktycznie pod każdym względem), Chałupach i Trzęsaczu. Wśród tych z najczystszym piaskiem są te w Karwii (Karwieńskie Błota) i Białogóra w gminie Krokowa. Mniej uczęszczane, a zatem dające nieco odpoczynku od ludzi, są piaski Kuźnicy i Poddąbia. Dla rodziców z dziećmi odpowiednie będą plaże Śródmieście w Gdyni oraz Chałupy. Szczegóły na poniższej infografice:

Ranking plaż

Twórz ranking plaż

Ty też możesz dołączyć swoją ocenę do rankingu plaż i dodatkowo przekazać miłą niespodziankę swoim znajomym! Jeśli wracasz z plaży lub jeszcze na niej się opalasz, wejdź na www.rankingplaz.pl i oceń miejsce. Możesz dodać także zdjęcia – w zamian za to otrzymasz szansę na sprawienie bliskim unikalnej niespodzianki - możesz zmienić fotografie w pocztówki, które zostaną wysłane pocztą!

Kliknij w poniższy obrazek i przejdź do szczegółów:

Plaże Polska

Partnerem rankingu jest marka Stoperan, a patronami są: jeden z czołowych polskich portali internetowych - Interia, Travelist.pl – pierwszy w Polsce klub travelowy, który posiada oferty najlepszych hoteli w Polsce i za granicą w zniżkach do -70%, Noclegowo.pl – wyszukiwarka miejsc noclegowych z całej Polski, NadMorze.pl – zawierający setki ofert wypoczynkowych nad polskim morzem oraz bałtycki portal informacyjny – Baltic.info.pl.

Brak komentarzy: