tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

wtorek, 31 stycznia 2017

Rozmówki Hiszpańskie za darmo [Android]


Jeżeli wybieracie się na Półwysep Iberyjski, z pomocą w nauce języka przyjdą Wam Rozmówki Hiszpańskie na smartfon z Androidem. Warto pobrać, bo są bezpłatne i można ich używać bez Internetu. Do tego lektor wypowie słowa, jeśli Wy nie będziecie w stanie. Odpowiednie wyrażenie możecie odnaleźć korzystając z prostej wyszukiwarki. Zainstaluj za darmo i miej hiszpański last minute ;)

Kliknij na obrazku, aby przejść do Google Play i dowiedzieć się więcej:

Hiszpania język

Hiszpański Rozmówki


Rozmówki Hiszpańskie na smartfon i tablet umożliwiają łatwą i przyjemną naukę hiszpańskiego. Aplikacja na Android (Google Play) zawiera przydatne słowa, zdania po hiszpańsku oraz idiomy. Rozmówki hiszpańskie pogrupowane są według tematyki i łatwo jest znaleźć poszukiwaną frazę. Program wyświetla polskie znaczenie, a pod nim hiszpańskie, możliwe jest odwrócenie kolejności. Przydatną funkcją aplikacji jest wyszukiwarka słów, dzięki której masz podręczny słownik języka hiszpańskiego.

Rozmówki Polsko-Hiszpańskie zawierają m.in. takie tematy jak:
- powitania
- pytania o osobę
- pytania o drogę, środki transportu
- rezerwacja noclegów, hotelu i lotu
- zamawianie posiłku i napojów
- praca, zajęcia, hobby
- liczby
- idiomy hiszpańskie (ciało człowieka, pieniądze, zwierzęta i inne)

Rozmówki Hiszpańskie po pobraniu i przy używaniu za granicą nie wymagają połączenia z Internetem, dlatego nie musisz ponosić żadnych opłat za roaming za granicą.

Brak komentarzy: