tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

wtorek, 11 lutego 2014

Blog Roku: kategoria Podróże 2013/2014


Najlepszy blog podróżniczy wybierany jest ponownie! Blog Roku to doroczny konkurs, w którym blogerzy próbują wygrać nagrody i uznanie Czytelników. Szczególne miejsce zajmuje poczytna kategoria Podróże. Blogi podróżnicze jak zwykle pozwalają oderwać się od rzeczywistości tysiącom Internautów w Polsce i na świecie. Za rok 2013 jurorem kategorii jest Patryk Świątek, współautor bloga Paragon z Podróży, który był laureatem jednej z poprzednich edycji konkursu (za 2011). Nie ma łatwego orzecha do zgryzienia.

Blog roku 2014

Blogi podróżnicze w konkursie Blog roku 2013, nagrodzie wręczanej na początku 2014 roku, które przeszły nominacje Internautów i trafiły do weryfikacji jury, to:

MARCOGOR O GÓRACH
Blog ma przybliżać piękno gór i pokazywać zalety wędrówek górskich, a także promować piękno krajobrazu. Bloger opisuje swoje wycieczki górskie, dzieli się poezją, pokazuje swoją pasję, bo - jak twierdzi - "to miłość bezwarunkowa".
Witryna WWW.MAREKOWCZARZ.PL uzyskała pierwszy wynik w głosowaniu publiczności. Jak oceni ją Jury?

Tasteaway.pl
Blog turystyczny i kulinarny w zasadzie. Jest o smakowaniu życia, podróżach kulinarnych po Polsce, Europie i świecie, po ulicznych straganach i zarazem ekskluzywnych restauracjach, a to wszystko z małym dzieckiem.
Czy autorzy WWW.TASTEAWAY.PL zaskarbią sobie uznanie jurora?

Pocztówki z Podróży
Twórcy Pocztówek wyruszyli w sierpniu 2012 roku w podróż dookoła świata. Trwa ona do dziś. Na dwóch motorach przemierzają Amerykę Południową i chcą dotrzeć do USA.
WWW.POCZTOWKIZPODROZY.PL

Maniek i Dorotka
Jak mówią o sobie - wesoła rodzinka zwiedzająca świat z dwoma synkami. Z Laosu codziennie nadają vlogi. Chcą jeszcze miesiącami podróżować po Azji i relacjonować swoje wrażenia na blogu.
WWW.MANIEKDOROTKA.COM

z2strony.pl
Magda i Tomek są w drodze od ponad 3 lat. Powsinogi, motocykliści, turysty, autostopowicze, włóczykije, majtki pokładowe, zarobkowe emigranty, a ostatnio rowerzyści odkrywający Azję.
WWW.Z2STRONY.PL

Na Filipinach
Życie w dżungli wśród Filipińczyków pełne jest nieustającego hałasu, plotek, tajfunów i trzęsień ziemi. Miejscowi uspokajają autorów: Don’t worry in the Philippines - we don't die, we multiply!
WWW.NAFILIPINACH.COM

Rodzina Bez Granic - The Family Without Borders
Mama: polska dziennikarka. Tato: niemiecki fotograf. Oboje z nosidłami na plecach i dwiema dziewczynkami. Odwiedzają Czeczenów, raz Majów i na swoim blogu to opisują.
THEFAMILYWITHOUTBORDERS.COM/PL

Wędrowne Motyle - Gdziewyjechac.pl
Ania i Marcin Nowak opisują najważniejsze rzeczy w ich życiu: o pasji, o marzeniach i o ich spełnianiu. Ponadto dużo zdjęć, relacji, filmów, gotowych pomysłów i ręcznie rysowanych map. Miejsce dobre do zasięgnięcia inspiracji przed podróżą.
GDZIEWYJECHAC.PL

Kołem Się Toczy
Blog o podróżach rowerowych i autostopowych. Relacje z podróży po Europie i Azji, sporo zdjęć, filmów, porad, osobistych przemyśleń, obalania stereotypów wszelakich i inspiracji.
WWW.KOLEMSIETOCZY.PL

mpk poland
Blog turystyczny o pełnej przygód wyprawie państwa Kowalskich drogą lądową na sam skraj Półwyspu Malajskiego. Jak mówią, interesują ich nie tylko miejsca, ale przede wszystkim ludzie.
MPKPOLAND.WEEBLY.COM


Podróże na Facebooku - polub mnie!
Promocje turystyczne

Brak komentarzy: