tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

poniedziałek, 10 lutego 2014

Przewodnik po Bajkale 25% taniej


Przewodnik "Bajkał. Morze Syberii. Wydanie 4" jest dziś tańszy o 25% w księgarni internetowej wydawnictwa Bezdroża. Można go nabyć w promocyjnej cenie 29,92 zł zamiast 39,90 zł - to mniej o 9,98 zł. Co znajdziemy na kartach tego przewodnika?

Są w nim informacje krajoznawcze, opisy atrakcji turystycznych, ceny podstawowych dóbr, porady dla turystów oraz propozycje gotowych wycieczek. Przewodnik po Bajkale z pewnością ułatwi podróżowanie, ale także przygotowanie do wyjazdu. Będziemy mieć też dzięki niemu okazję do poznania przyrody Przybajkala i kultury jego mieszkańców. Jezioro Bajkał wszak zachwyca niezwykłym pięknem. Latem błękitnoturkusowymi wodami, a na jesieni - tajgą mieniącą się wieloma kolorami. Zima pokrywa teren szadzią, a na wiosnę wszystko pięknie rozkwita na wielkich połaciach stepu. Znajdziemy również elementy historii Polaków - Przybajkale było domem polskich zesłańców politycznych. Wielu z nich przyczyniło się do rozkwitu Syberii.

Aby dowiedzieć się więcej, przejdź do księgarni online Bezdroży - kliknij w okładkę:


Przewodnik Bajkał. Morze Syberii to druga książka o tym regionie wydana po polsku, która ostatnio stała się popularna na rodzimym rynku. Region jeziora Bajkał opisuje też książka Wydawnictwa Sklepu Podróżnika, którą można wygrać w naszym konkursie:

Konkurs "Mój pomysł na Długi Weekend"

Podaj pomysł na długie weekendy tego roku i daj sobie szansę na wygraną!

Brak komentarzy: