tanie wakacje >> tanie loty >> tanie hotele >> przewodniki turystyczne >> konkursy turystyczne

poniedziałek, 23 czerwca 2014

Wakacje 2014 Last Minute [oferty biura podróży]


Sprawdziłem dla Was, jakie promocje last minute na wakacje 2014 mają w tym momencie biura podróży. Oferty są interesujące i warte rozważenia, jeśli jeszcze do tej pory nie zaplanowaliście wakacji. Przyjrzyjmy się kilku największym touroperatorom w Polsce.

Wakacje z Neckermann

Biuro podróży proponuje sprawdzone wakacyjne kierunki, takie jak Bułgaria, Grecja, Turcja, Ruminia, Tunezja i Maroko. Ta pierwsza dostępna jest za mniej niż tysiąc złotych. Na pozostałe destynacje trzeba wyłożyć około 1100-1400 złotych. Sprawdźcie oferty dla siebie na stronie biura.

Wakacje Last Minute

Wakacje z TUI

Ten organizator wakacji proponuje na pierwszych miejscach Bułgarię, Turcję i Wyspy Kanaryjskie. Któż nie słyszał o Złotych Piaskach, Turcji Egejskiej czy też pięknych wyspach Teneryfa i Fuerteventura? Może warto polecieć w to lato 2014 właśnie tam? Obejrzyjcie propozycje w witrynie TUI.

Last Minute Wakacje 2014

Wakacje z Rainbow Tours

Tutaj polecane są zwłaszcza greckie wyspy Zakynthos i Kreta. Są też objazdówki, które wychodzą zdecydowanie taniej. Jeśli w planach mieliście podróż z jednego krańca Polski na drugi i wypoczynek nad morzem / w górach, to może lepiej zdecydować się na ofertę biura podróży i ruszyć za granicę? Więcej propozycji dostępnych jest na stronie tej firmy.

Promocje Last Minute 2014

Wakacje z Itaką

Również w tym biurze podróży króluje Grecja i jej wyspy, takie jak Rodos, a także Turcja.

Wakacje 2014Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o wszystkich kierunkach wakacyjnych, które dostępne są w ofertach biur podróży, przeczytajcie artykuł w serwisie YouGO! - Wakacje [biuro podróży]

Brak komentarzy: